Data sot:

Tel:
+381 38 22 66 36
Email:
Adresa:
Rr. Bill Clinton nr#130
Vendi:
10000 Prishtinë, KOSOVË
Email: Newsleter \ Abonimi
Pranoni oferta speciale nga buletini jonë: udhëtime, fluturime, pushimeve etj:
Emaili juaj:
Fluturimi juaj në kohë reale:
Moti aktual në Prishtinë:
Paneli i rezervimeve për agjenta:
Username:
Password:
*Ofertat janë të limituara!

Verėn e risjellim pėrmes Tajlandės, prej - 999€

ANDAKIRA HOTEL PATONG 4* THAILAND, PHUKET

✦ Ēmimi Prej 999€ - 7 netė / pėr person

Ēmimi pėrfshin:
Biletėn e Aeroplanit : Prishtinė - Phuket - Prishtinė
Bagazh 20 Kg
Fluturimi me Turkish Airlines
Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
Akomodimi: 7 netė
Shėrbimi sipas Konceptit BB - Fjetje me mėngjes
Asistence 24/7 gjatė gjithė kohės
Viza Turistike
Sigurimi ndėrkombėtar shėndetsorė
Tė gjitha taksat e Aeroportit

Ēmimi nuk pėrfshin:
*Ekskurzionet tjera opcionale
*Shpenzimet personale
*Shėrbimet ekstra tė Hotelit
(Telefoni, Dreka & Darka, Minibar, tė gjitha pijet etj )

Oferta e hapur dhe valide pėr nisje nė Nentor & Dhjetor ...

KALIMA RESORT & SPA, 5* THAILAND, PHUKET

✦ Ēmimi Prej 999€ - 7 netė / pėr personĒmimi pėrfshin:
Biletėn e Aeroplanit : Prishtinė - Phuket - Prishtinė
Bagazh 20 Kg
Fluturimi me Turkish Airlines
Transferi : Aeroport - Hotel - Aeroport
Akomodimi: 7 netė
Shėrbimi sipas Konceptit BB - Fjetje me mėngjes
Asistence 24/7 gjatė gjithė kohės
Viza Turistike
Sigurimi ndėrkombėtar shėndetsorė
Tė gjitha taksat e Aeroportit

Ēmimi nuk pėrfshin:
*Ekskurzionet tjera opcionale
*Shpenzimet personale
*Shėrbimet ekstra tė Hotelit
(Telefoni, Dreka & Darka, Minibar, tė gjitha pijet etj )

Oferta e hapur dhe valide pėr nisje nė Nentor & Dhjetor ...

SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour