Data sot:

Tel:
+381 38 22 66 36
Email:
Adresa:
Rr. Bill Clinton nr#130
Vendi:
10000 Prishtinë, KOSOVË
Email: Newsleter \ Abonimi
Pranoni oferta speciale nga buletini jonë: udhëtime, fluturime, pushimeve etj:
Emaili juaj:
Fluturimi juaj në kohë reale:
Moti aktual në Prishtinë:
Paneli i rezervimeve për agjenta:
Username:
Password:
*Ofertat janë të limituara!

Pranverė nė Janinė dhe Meteora - 2 Ditė: 55 €

Dita e Parė: Nisja nga Tirana nė oren 5.00 dhe udhėtimi me autobus pėr nė Janinė. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Kalimi nga Pika kufitare e Kakavisė drejt Janinės, kryeqendrės sė Epirit. Vizitė panoramike e Janinės, ku do vizitohen: Kalaja, Sheshi Qėndror, Manastiret dhe Xhamitė e vjetra. Pasdite, vonė, vazhdimi i rrugės pėr nė Kallabaka. Sistemimi dhe akomodimi nė hotel.

Dita e Dytė: Mengjesi nė hotel. Paradite, Vizitė panoramike e 2 prej manastireve mė tė famshėm tė Meteorės. zonės mė tė bukur nė Greqi qe shquhet pėr bukurinė e saj natyrore dhe pjesė e trashėgimisė botrore tė UNESCO. Vazhdon udhėtimi pėr nė Kostur. Vizitė e shkurtėr e Kosturit, qytetit buzė liqenit. Vazhdon udhėtimi pėr nė Shqipėri. Pushime tė shkurtra gjatė rrugės. Mbrritja nė Tiranė.

Nisje mė 1 dhe 16 Prill.

Kujdes: Pėr Nisje mė datė 1 Prill pėrfshihet edhe Darka.

Me Shume Detaje: Nė pagesėn pėrfshihen:
-Udhėtimi vajtje – ardhje me autobus.
-Akomodimi nė hotel me 3 yje,
-Mėngjes nė Hotel.
-Shėtitjet nė Janine, Meteora dhe Kostur me autobus (sipas programit)
-Shoqėrues dhe guidė shqiptare.

SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour