Data sot:

Tel:
+381 38 22 66 36
Email:
Adresa:
Rr. Bill Clinton nr#130
Vendi:
10000 Prishtinë, KOSOVË
Email: Newsleter \ Abonimi
Pranoni oferta speciale nga buletini jonë: udhëtime, fluturime, pushimeve etj:
Emaili juaj:
Fluturimi juaj në kohë reale:
Moti aktual në Prishtinë:
Paneli i rezervimeve për agjenta:
Username:
Password:
*Ofertat janë të limituara!

Vizito Barcelonėn e bukur me ēmime prej: 359 € - 7 ditė

Dita e Parė, 18 Prill 2017: Nisja nė orėn 03:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes sė veprimeve doganore kufitare nė Muriqan, vazhdimi i udhėtimit gjatė rivieres sė Malit tė Zi. Do tė bėhet njė kalim pa ndalesa nga Bar, Budva dhe Tivati, ku me traget do tė kalohet Gjiri i Kotorrit. Vazhdohet udhėtimi me autobuz nė territorin Kroat. Ndalesė e shkurtėr nė Split pėr 2 orė, ku do tė vizitohen monumentet historike tė tij. Vazhdimi i udhetimit pėr nė Rijeka. Mbėrritja nė Rijeka. Sistemimi nė Hotel.

Dita e Dytė, 19 Prill 2017: Mėngjesi nė Hotel. Nisja pėr nė Nisė. Ndalesė e shkurtėr nė Monte Carlo pėr rreth 2 orė, ku vizitohet ku do tė vizitohen Kodra La Rocher Ku gjendet Muzeu Oqeanik, Parku i Greys Kelly, Katedralja e Shen Nikolles, mė vonė vizita vazhdon nė Portin e Condemine si dhe te Kazinoja e Monte Carlos. Vazhdimi i udhėtimit pėr nė Nisė. Mbėrritja nė Nisė. Sistemimi nė Hotel. Shėtitje nė mbrėmje nė Nisė ku do tė vizitohen Rruga Kryesore e qytetit Rue de Jean Medecine, Esplanade Des Anglais, Sheshi Massena, Katedralja e Shėn Nikollės, Palais de Justice.

Dita e Tretė. 20 Prill 2017: Mėngjesi nė Hotel. Nisja pėr nė Barcelonė. Ndalesė e shkurtėr nė Kanė (Cannes) pėr rreth 2 orė, ku do tė vizitohen Monumenteve kryesore tė qytetit. Vazhdimi i udhėtimit pėr nė Barcelonė. Mbėrritja nė Barcelonė. Sistemimi nė hotel.

Dita e Katėrt, 21 Prill 2017: Mėngjesi nė Hotel. Paradite, vizitė me guidė nė dispozicion nė monumentet kryesore te Barcelonės, si: Kodra Montjuik ku gjenden Stadiumi Olimpik dhe sheshet olimpike, Palau Catalan, Sheshi Espanja, Barceloneta, Kullat me te larta nė kėtė moment nė qytet si Hotel Arts dhe Mapfre, Marina Olimpike, Fshati Olimpik e cila ka qenė shtėpia e atletėve gjatė lojrave Olimpike, Sagrada Familja. Vazhdon vizita nė kėmbė duke filluar nga Sheshi Catalunya nė lagjen ku gjenden dy vepra tė Antoni Gaudi si Casa Batllo dhe Casa Mila ose La Pedrera, mė pas do tė vizitohet Katedralja e Barcelonės, sheshi Shėn Jaume, do tė shikoni vendet e frekuentuara nga artisiti i famshėm Picasso dhe me pas vizitohet Muzeu Picasso, etj. Pasdite e lirė. Fjetje nė Hotel.

Dita e Pestė, 22 Prill 2017: Mėngjesi nė Hotel. Paradite, vizitė nė Manastirin e Monserratit. Pasdite, Nisja pėr nė Marsejė. Mbrritje nė Marsejė, ku vizitohen Monumenteve kryesore tė qytetit: Bazilika e shek tė 19 Notre Dame De La Garde, Pallati Longchamp, Harku i Triumfit Tour D-Aix, Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.

Dita e Gjashtė, 23 Prill 2017: Mėngjesi nė Hotel. Nisja nė ora 8.00 pėr nė Milano. Gjatė rrugės nalesa tė shkurtra. Mbrritja nė Milano, ku do tė vizitohen Pallazo Sforzesco, Sheshi Duomo dhe katedralja e Milanos, Galeria e Vitorio Emanuele II, Teatri La Scala. Vazhdimi i udhėtimit pėr nė Trieste. Sistemimi dhe Fjetje nė hotel.

Dita e Shtatė, 24 Prill 2017: Mėngjesi nė Hotel. Nisja nga Trieste pėr nė Shqipėri. Fillimisht do tė kalojmė nga Sllovenia dhe nėpėrmjet pikės kufitare tė Jelsane do futemi nė Kroaci ku do tė kalojmė nga Rijeka dhe pjesa bregdetare e Bregdetit Dalmat. Ndalesa tė shkurtra gjatė rrugės. Mbėrritje nė Tiranė.

Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe 359 Euro.
Nė pagesė pėrfshihen:
1. Udhėtimi me autobus Tiranė - Rijeka - Nisė - Barcelonė - Milano - Tiranė.
2. Akomodim nė hotel: Fjetje 2 netė nė Barcelonė, 1 natė nė Rijeka, 1 natė nė Nisė, 1 natė nė Marsejė dhe 1 natė nė Trieste.
3. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
4. Shėtitjet me autobus sipas programit.
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.

SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour