Data sot:

Tel:
+381 38 22 66 36
Email:
Adresa:
Rr. Bill Clinton nr#130
Vendi:
10000 Prishtinë, KOSOVË
Email: Newsleter \ Abonimi
Pranoni oferta speciale nga buletini jonë: udhëtime, fluturime, pushimeve etj:
Emaili juaj:
Fluturimi juaj në kohë reale:
Moti aktual në Prishtinë:
Paneli i rezervimeve për agjenta:
Username:
Password:
*Ofertat janë të limituara!

Pranverė nė Vjenė - 4 ditė: 339€

Dita e Parė, 16 Prill 2017: Fluturimi Direkt pėr nė Budapest. Nisja mė 17.15 - Mbrritje mė 18.45. Transfertė Aeroporti i Budapestit dhe vizitė panoramike rreth 2 orė e Budapestit. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.

Dita e Dytė, 17 Prill 2017: Mėngjesi nė hotel. Nisje, herėt nė mėngjes pėr nė Vjenė. Udhėtimi zgjat rreth 3 orė. Pasdite, Vvizitė nė Monumentet e Vienės, si: Muzeu i Arteve tė Bukura, Opera e Vienės, Parlamenti, Bashkia e Qytetit. Fjetje nė Hotel.

Dita e Tretė, 18 Prill 2017: Mėngjesi nė Hotel. Vazhdon vizita nė Universitetin Kryesor, Teatrin Kombėtar dhe Kishėn Kushtimore, Holfburg – Residenca 600 vjecare e Hasburgėve dhe Pallati Schonbrunn – Residenca e meparshme verore e familjes sė Hasburgeve. Fjetje nė Hotel.

Dita e Katėrt, 19 Prill 2017: Mėngjesi ne Hotel. Tiransfertė pėr nė aeroportin e Budapestit. Nisja mė 15.10 - Mbrritje mė 16.35. Fluturimi pėr nė Shqipėri.

Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe pėrfshin:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion,
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus,
3. Akomodim nė hotel me 3 yje,
4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit,
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
• Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
• Hyrjet nė monumente dhe muzeume.

SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour