Data sot:

Tel:
+381 38 22 66 36
Email:
Adresa:
Rr. Bill Clinton nr#130
Vendi:
10000 Prishtinë, KOSOVË
Email: Newsleter \ Abonimi
Pranoni oferta speciale nga buletini jonë: udhëtime, fluturime, pushimeve etj:
Emaili juaj:
Fluturimi juaj në kohë reale:
Moti aktual në Prishtinë:
Paneli i rezervimeve për agjenta:
Username:
Password:
*Ofertat janë të limituara!

Pranverė nė Amsterdam - 399 €, 4 ditė

Dita e Parė, 12 Maj 2017: Fluturimi direkt pėr nė Amsterdam. Nisja nė orėn 21.20 Mbrritja nė Amsterdam nė orėn 24.10. Transferimi nė Hotel. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.

Dita e Dytė, 13 Maj 2017: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė panoramike e qytetit. Duke udhėtuar me autobus do te keni mundėsinė te vizitoni pjesėn e vjetėr dhe tė re tė Amsterdamit. Vizitohet Sheshi Magna. Veshja e jashtme e Pallatit mbreteror eshte fasada mė e bukur e Sheshit Magna. Vizitė nė muzeumin Rijks nė Amsterdam, Shtėpitė tregtare tė shekullit tė 17-tė dhe kishat me kembanat e tyre te shek 16 dhe 17. Pasdite e lirė pėr tė vizituar qendrat komerciale tė Amsterdamit.

Dita e Tretė, 14 Maj 2017: Mėngjesi nė Hotel. Nisja pėr vizitė nė Hagė dhe Rotterdam, ku vizitohen: Parlamenti, Pallati i Paqes dhe monumente tė tjeratė kėtyre qyteteve. Kthimi nė Amsterdam.

Dita e Katėrt, 15 Maj 2017: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė Kopshtin e Famshėm tė Luleve nė Keukenhoff. Transferimi pėr nė Aeroportin e Amsterdamit. Fluturimi direkt pėr nė Tiranė. Nisja nė orėn 18.00. Mbrritja nė Tiranė nė orėn 20.40.

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
3. Akomodim nė hotel pėr 3 netė qėndrimi.
4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
6. Lejohet tė merret me vete nė avion njė bagazh me pėrmasa deri nė 55 x 40 x 20 cm. (Kujdes - Mbi kėto pėrmasa dhe Bagazh pėr checkin ka shpenzime ekstra)


Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.

SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour