Data sot:

Tel:
+381 38 22 66 36
Email:
Adresa:
Rr. Bill Clinton nr#130
Vendi:
10000 Prishtinë, KOSOVË
Email: Newsleter \ Abonimi
Pranoni oferta speciale nga buletini jonë: udhëtime, fluturime, pushimeve etj:
Emaili juaj:
Fluturimi juaj në kohë reale:
Moti aktual në Prishtinë:
Paneli i rezervimeve për agjenta:
Username:
Password:
*Ofertat janë të limituara!

Pranverė nė Mynih - 4 ditė 339 €

Dita e Parė, 4 Maj 2017: Nisja me Autobus nga Tirana nė Aeroportin e Podgoricės. Fluturimi Direkt pėr nė Mynih. Nisja mė 11.55 - Mbrritje mė 13.45. Transfertė pėr nė qytezėn Hohenschwangau, ku vizitohet Keshtjella e Bukuroshes sė Fjetur, Neuschwanstein. Pas 2 orėsh, vazhdon udhėtimi pėr nė Mynih. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.

Dita e Dytė, 5 Maj 2017: Mėngjesi nė hotel. Vizitė panoramike nė Monumentet kryesore tė Mynihut, si: Sheshi Marienplatz, Bashkia e Qytetit, Viktualienmarkt, Kisha Frauenkirsche, Shtėpia e famshme e Birrės Hofbrauhaus, Teatri Kombėtar, Pallati Mbretėror, mė i madhi nė Gjermani. Mė pas vazhdon shėtitja nė Kopshtin Anglez, mė i madhi nė Europė dhe Stadiumi i famshėm Allianz Arena. Fjetje nė Hotel.

Dita e Tretė, 6 Maj 2017: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė Sheshin Olimpik, kulla Olimpike 210 metra e lartė. Vazhdon vizita nė Selinė e BMW dhe Muzeun pėrkatės. Mė pas shkohet nė rezidencėn verore te Mbretėrve Bavarezė, Pallati i Nymphenburg. Pasdite, vizitė nė Kopshtin Botanik dhe Kompleksin e ri dhe tė vjetėr tė Muzeumeve tė Alten dhe Neue Pinakothek. Fjetje nė Hotel.

Dita e Katėrt, 7 Maj 2017: Mėngjesi ne Hotel. Transfertė pėr nė aeroportin e Mynihut. Fluturimi direkt Mynih - Podgoricė. Nisja mė 09.40 - Mbrritje mė 11.25. Nisja me autobus nga Podgorica nė Tiranė.

Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe pėrfshin:
1. Udhėtimi vajtje-ardhje me avion,
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus,
3. Akomodim nė hotel me 3 yje,
4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit,
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
• Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
• Hyrjet nė monumente dhe muzeume.

SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour