Data sot:

Tel:
+381 38 22 66 36
Email:
Adresa:
Rr. Bill Clinton nr#130
Vendi:
10000 Prishtinë, KOSOVË
Email: Newsleter \ Abonimi
Pranoni oferta speciale nga buletini jonë: udhëtime, fluturime, pushimeve etj:
Emaili juaj:
Fluturimi juaj në kohë reale:
Moti aktual në Prishtinë:
Paneli i rezervimeve për agjenta:
Username:
Password:
*Ofertat janë të limituara!

Shijoni pranverė nė Budapest - 4 ditė €299

Dita e Parė, 30 Prill 2017: Fluturimi Direkt pėr nė Budapest. Nisja mė 17.15 - Mbrritje mė 18.45. Transfertė Aeroport - Hotel. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.

Dita e Dytė, 1 Maj 2017: Mėngjesi nė Hotel. Gjatė ditės vizitė me autobus komod dhe guide hungareze nė dispozicion, ku do tė vizitohen monumentet mė tėrheqėse tė Qytetit si: Kodra Gellert, Fortesa e Peshkatarit, Kisha e Shėn Matias, Katedralja e Shėn Stefanit, Kėshtjella Vayda Hunjad, Sheshi i Heronjve, Citadela etj. Fjetje nė Hotel.

Dita e Tretė, 2 Maj 2017: Mėngjesi nė Hotel. Gjatė ditės vizitė me autobuz komod dhe guide hungareze nė dispozicion ku do tė vizitohen vendet turistike jashtė Budapestit si: Vishegrad, Setendre. Kalimi nėpėr urat e Budapestit, si: Ura e Luanėve, Ura e Elisabetės e cila ėshtė Ura e parė e varur nė Botė, Statuja e Shėn Gellertit, kalimi mbi urėn e Margaritės. Fjetje nė Hotel.

Dita e katėrt, 3 Maj 2017: Mėngjesi ne Hotel. Tė lirė deri nė transfertėn pėr nė aeroportin e Budapestit. Nisja mė 15.10 - Mbrritje mė 16.35. Fluturimi pėr nė Shqipėri.

Me Shume Detaje: Nė pagesė pėrfshihen:
1. Fluturimi vajtje -ardhje me avion.
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
3. Akomodim nė hotel.
4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.

SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour