Data sot:

Tel:
+381 38 22 66 36
Email:
Adresa:
Rr. Bill Clinton nr#130
Vendi:
10000 Prishtinë, KOSOVË
Email: Newsleter \ Abonimi
Pranoni oferta speciale nga buletini jonë: udhëtime, fluturime, pushimeve etj:
Emaili juaj:
Fluturimi juaj në kohë reale:
Moti aktual në Prishtinë:
Paneli i rezervimeve për agjenta:
Username:
Password:
*Ofertat janë të limituara!

Pranverė nė Pragė, 4 ditė 319 €

Dita e Parė, 14 Maj 2017: Fluturimi Direkt pėr nė Budapest. Nisja mė 17.15 - Mbrritje mė 18.45. Transfertė Aeroporti i Budapestit dhe vizitė panoramike rreth 2 orė e Budapestit. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.

Dita e Dytė, 15 Maj 2017: Mėngjesi nė hotel. Nisje, herėt nė mėngjes pėr nė Pragė. Udhėtimi zgjat rreth 6 orė. Pasdite, Shėtitje me guidė dhe autobus nė dispozicion: Lagja Vysheherad ku vizitohet Kisha e Vysheheradit, Muzeumi Kombėtar tė Pragės, kalohet nėpėrmjet sheshit tė Qytetit tė Ri, vizitohet Qyteti i vjetėr me sheshin e tij karakteristik, kalimi nėpėrmjet kullės sė orės astrologjike, kalimi dhe njohja me Urėn e famshme tė Charlsit e cila ėshtė e zbukuruar nga 30 statuja tė stileve tė ndryshme. Fjetje nė Hotel.

Dita e Tretė, 16 Maj 2017: Mėngjesi nė Hotel. Paradite vizitė panoramike e qytetit dhe monumenteve kryesore tė Pragės si: Haratchani, Kisha e Loretos, Kėshtjella e Pragės, ku ndodhet dhe Selia zyrtare e Presidentit, Bazilika brenda kėshtjellės dhe Galeria Kombėtare, Katedralja Shėn Vitus, Bazilika e Shėn Xhorxhit, Pallati Mbretėror, Rrugica e artė. Opsionale: Pasdite, Vizitė nė qytetin piktoresk tė Karlovy Vari-t. Fjetje nė Hotel.

Dita e Katėrt, 17 Maj 2017: Mėngjesi nė Hotel. Transferta pėr nė Aeroportin e Budapestit. Nisja mė 15.10 - Mbrritje mė 16.35. Fluturimi pėr nė Shqipėri.

Me Shume Detaje: Ēmimi pėr person tė Rritur nė Dhomė Dyshe pėrfshin:
1. Udhėtimi vajtje - ardhje me avion,
2. Transfertat dhe shėtitjet me autobus,
3. Akomodim nė hotel,
4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit,
5. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
• Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
• Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
OPSIONALE: Vizitė nė qytetin piktoresk tė Karlovy Vari-t. - €18

SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour