Data sot:

*Ofertat janë të limituara!

Rezervoni mė herėt dhe pėrfitoni ēmime mė tė lira pėr Turqi, prej: 299 €

Nisja me 26.05.17 - 7 Netė

MAGICSUN HOTEL KEMER 4* AI 299 €

ROYAL SEGINUS HOTEL LARA 5* UAI 595 €

SUSESI LUXORY RESORT BELEK 5* UAI 715 €

Nisja me 25.05.17 - 7 Netė

ANNABELLA DIAMOND HOTEL&SPA ALANYA 5* AI 445 €

SENTIDO GOLD ISLAND ALANYA 5* UAI 540 €

RIXOS PREMIUM TEKIROVA KEMER 5* UAI 845 €

Ēmimi pėrfshin:

· Fluturimin direkt Prishtinė Antalya
· Akomodimin nė Hotel me pansion
· Transferin Aeroport Hotel Aeroport
· Taxat e aeroportit
· Zbritjen deri nė 35%

Ēmimet vlejnė nėse rezervohet deri nė fund tė muajit Prill...

SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour