Data sot:

*Ofertat janë të limituara!

ATHOS PALACE CHALKIDIKI 4* HB - 475 €

23.06.2017 - 30.06.2017

Ēmimi pėrfshin:

  • Akomodimin nė hotel 7 netė
  • Mėngjesin dhe Darkėn

SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour