Data sot:

Tel:
+381 38 22 66 36
Email:
Adresa:
Rr. Bill Clinton nr#130
Vendi:
10000 Prishtinë, KOSOVË
Email: Newsleter \ Abonimi
Pranoni oferta speciale nga buletini jonë: udhëtime, fluturime, pushimeve etj:
Emaili juaj:
Fluturimi juaj në kohë reale:
Moti aktual në Prishtinë:
Paneli i rezervimeve për agjenta:
Username:
Password:
*Ofertat janë të limituara!

PASTARELLA RESORT Dhėrmi

Vend ideal pėr pushimet tuaja verore. Pėr rezervimet gjatė periudhes deri 24 Qershor.

Ēmimet nė total pėr person:
3 netė pėr 45€*
4 netė pėr 55€*
5 netė pėr 65€*
6 netė pėr 80€**
7 netė pėr 95€
8 netė pėr 105€
9 netė pėr 115€
10 netė pėr 125€

Nė ēmim pėrfshihen mėngjisi, ēadra dhe shazloni, parkingu.

*Fundjava nuk ėshtė e pėrfshirė nė ēmim. Pėr ēdo ditė nė fundjavė 5€ ekstra.
**Njė ditė e fundjavės ėshtė e pėrfshirė nė ēmim.

SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour