Data sot:

*Ofertat janë të limituara!

Vikend nė CAPPADOCIA, Hotel IHLARA KONAKLARI HB - 260 €


Ēmimi pėrfshin:
*Biletėn e aeroplanit Prishtinė Stamboll Kayseri kthyse me Pegasus Airlines
*Akomodimin nė hotel me mėngjes dhe darkė
*Transferin Aeroport-Hotel-Aeroport

Nisja ēdo tė Premte dhe kthimi ēdo tė Hane Datat prej 04.11.16 deri me 17.03.2017

Detajet e fluturimit:

RP/PRNKO3685/
1 PC 854 P 04NOV 5 PRNSAW HK1 0500 0830
2 PC 166 P 04NOV 5 SAWASR HK1 0940 1100
3 PC4165 G 07NOV 1 ASRSAW HK1 1710 1835
4 PC 853 G 07NOV 1 SAWPRN HK1 2215 2200

SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour