Data sot:

*Ofertat janë të limituara!

Berlin HOLIDAY INN CITY CENTER EAST 4* 299 €

Nisja me 17.02.2017 dhe kthimi me 20.02.2017

Cmimi perfshin:
Bileten e aeroplanit direkt Prishtinė-Berlin-Prishtinė
Akomodimin ne hotel me mengjes dhe
Transportin aeroport-hotel-aeroport.

SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour