Data sot:

*Ofertat janë të limituara!

Greqia: CAPSIS HOTEL SELANIK 4* HB 99 €

16.06.2017 - 18.06.2017

Ēmimi pėrfshin:

  • Akomodimin nė hotel 2 netė
  • Mėngjesin dhe Darkėn

SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour