Data sot:

Transfer edhe me Autobus

Kemi transfer dhe linja me autobus pėr nė:

Shqipėri, Mali i Zi, Kroaci, Itali, Stamboll, Gjermani, Zvicėrr, Austri, France, etj...

Pėr ēdo kėrkesė, ēmime, destinim apo ndonjė informatė tjetėr, ju lutem na kontaktoni:

Airtour sh.p.k

Adresa: Rr. Bill Clinton #32 10000 Prishtinė, KOSOVĖ
Telefoni: +381 38 22 66 36 Mob: +377 44 511 991
Fax: +381 38 22 66 34 E-mail: [email protected]

SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour