Data sot:

Tel:
+381 38 22 66 36
Email:
Adresa:
Rr. Bill Clinton nr#130
Vendi:
10000 Prishtinë, KOSOVË
Email: Newsleter \ Abonimi
Pranoni oferta speciale nga buletini jonë: udhëtime, fluturime, pushimeve etj:
Emaili juaj:
Fluturimi juaj në kohë reale:
Moti aktual në Prishtinë:
Paneli i rezervimeve për agjenta:
Username:
Password:
*Vendet janë të limituara!

Tani do tė jemi edhe mė afėr njėri tjetrit: PRISHTINĖ-LONDĖR-PRISHTINĖ

Nga data 24.06.2017

  • Ēdo tė Marte dhe tė Shtune

Biletat janė nė shitje prej Sot :) Ju mirėpresim

SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour