Data sot:


Tel:
+381 38 22 66 36
Email:
Adresa:
Rr. Bill Clinton nr#130
Vendi:
10000 Prishtinë, KOSOVË
Email: Newsleter \ Abonimi
Pranoni oferta speciale nga buletini jonë: udhëtime, fluturime, pushimeve etj:
Emaili juaj:
Fluturimi juaj në kohë reale:
Moti aktual në Prishtinë:
Paneli i rezervimeve për agjenta:
Username:
Password:
*Vendet janë të limituara!

Ejani edhe ju nė Londėr pėr Shėn Valentin pėr vetėm 699€

***Happy Valentine’s Day in London***

Nisja me 13 deri 17 Shkurt 2018 (5 dite/ 4 nete)

Vizitohen:

- Tower Bridge (Ura e kullės)
- Tower of London (Kulla e Londrės)
- London Bridge (Ura e Londrės)
- London Eye (Syri i Londrės)
- St. Paul’s Cathedral (Katedralja e St. Paul)
- Westminster Bridge
- Big Ben (Ora e Big Benit)
- UK Parliament (Parlamenti I Londrės)
- Westminster Abbey
- St James Park & Green Pak
- Buckingham Palace (Pallati Mbretėror)
- Hyde Park
- National Gallery (Galeria Nacionale)
- Trafalgar Square (Sheshi i 4 Luanėve)
- The British Museum (Muzeu Kombėtar)
- Natural History Museum (Muzeu Natyral i Historisė)
- Piccadilly Circus
- Oxford Circus (Vend I shkėlqyer pėr Shopping).

Opsionale:
- Fc Chelsea and Fc Arsenal Stadiums (Opsionale)
- London Eye Cabin (Syri i Londrės Tour - Opsionale)

Ne ēmim pėrfshihen:

- Viza (aplikimi kryhet nga ne dhe taksa e vizes)
- Bilete Kthyese Prishtine - Londėr - Prishtine
- Hotelet me mėngjes
- Sigurimi shėndetėsor
- Guida
- Vizitat ne Muzeumet si:

Image result for london valentines day

1. British Museum ( Eksploro historinė e njerizimit pėrmes koleksionit te mrekullueshėm Britanik qe gjenden artefakte nga e gjithė Bota, qysh nga fillimi i civilizimit, perandorinė Egjiptianė, Romake, Bizantine, Iliriket e vjetėr e deri ne kohet moderne.
2. Natural History Museum
Vizitoni sallat spektakolare te Muzeut te Historisė Natyrore, duke skeletet e gjallesave parahistorike, dinozaurėve, balenave miliona vjeēare.
3. National Gallery (Galeria Kombėtare, zbuloni me shume se 2000 piktura nga Mesjeta deri ne shekullin e 20-te, duke pare veprat e mjeshtreve te Piktures dhe Artit si Da Vinci, Botticelli, Caravagggio dhe Van Gogh.

Ne ēmim nuk pėrfshihen ēdo gjė qe nuk ėshtė cekur ne program.

SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour