Skijim nė MAVROVĖ - Rezervoni mė herėt, pėrfitoni ēmimin!">
Data sot:

Tel:
+381 38 22 66 36
Email:
Adresa:
Rr. Bill Clinton nr#130
Vendi:
10000 Prishtinë, KOSOVË
Email: Newsleter \ Abonimi
Pranoni oferta speciale nga buletini jonë: udhëtime, fluturime, pushimeve etj:
Emaili juaj:
Fluturimi juaj në kohë reale:
Moti aktual në Prishtinë:
Paneli i rezervimeve për agjenta:
Username:
Password:
*Vendet janë të limituara!

Skijim nė MAVROVĖ - Rezervoni mė herėt, pėrfitoni ēmimin!

3 netė All-In-One (Sezoni fillon me 03.01.2018)
Nga 175€ pėr person
SPORT HOTEL ★★★

Hotel me 3 yje
Mėngjes + Darkė
Skipass gjatė gjithė qėndrimit
Skija apo snowboard, qizme dhe shtaga
Instruktor pėr skijim
Asistence 24 orė
Transporti cdo dite pėr vetėm 20€ shtesė kthyese

3 nete All-In-One (Sezoni fillon me 03.01.2018) Nga 160 euro per person SPORT HOTEL

3 netė All-In-One (Sezoni fillon me 03.01.2018)
Nga 195€ pėr person
BISTRA HOTEL ★★★★

Hotel me 4 yje afėr teleferikut
Pishinė dhe saunė
Mėngjes + Darkė
Skipass gjatė gjithė qėndrimit
Skija apo snowboard, qizme dhe shtaga
Instruktor pėr skijim
Asistence 24 orė
Transport cdo dite pėr vetėm 20€ shtesė kthyese

4 nete All-In-One (Sezoni fillon me 03.01.2018) Nga 195 eur per person BISTRA HOTEL

SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour