Data sot:

Tel:
+381 38 22 66 36
Email:
Adresa:
Rr. Bill Clinton nr#130
Vendi:
10000 Prishtinë, KOSOVË
Email: Newsleter \ Abonimi
Pranoni oferta speciale nga buletini jonë: udhëtime, fluturime, pushimeve etj:
Emaili juaj:
Fluturimi juaj në kohë reale:
Moti aktual në Prishtinë:
Paneli i rezervimeve për agjenta:
Username:
Password:
*Ofertat janë të limituara!

Skijim nė BANSKO, rezervoni mė herėt dhe pėrfitoni kėto ēmime!

CASA KARINA 4* 125 € 4 netė , 190 € 7 netė

Periudha e udhėtimit (04.01.18 deri me 28.02.18) | Early booking 25% I pėrfshirė nė ēmim pėr rezervime deri me 15.11.2017

CASA KARINA 4* Bansko 125 € 4Nete 7 Nete

Ēmimi pėrfshin:

  • Akomodimin nė hotel
  • Mėngjesin dhe Darkėn
  • Taksat turistike
  • Pishinė e brendshme ,sauna,fitnes,banjo me avull,Wifi dhe parking .
  • Zbritjėn prej 25%

EMERALD HOTEL 4* HB 180 € 4 netė , 290 € 7 netė

Periudha e udhėtimit (04.01.18 deri me 11.01.18) | Early booking 10% I pėrfshirė nė ēmim pėr rezervime deri me 15.11.2017

EMERALD HOTEL 4* Bansko HB 4 nete 7 nete

Ēmimi pėrfshin:

  • Akomodimin nė hotel
  • Mėngjesin dhe Darkėn
  • Taksat turistike
  • Pishinė e brendshme ,sauna,fitnes,banjo me avull,Wifi dhe parking .
  • Zbritjėn prej 10%
SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour