Data sot:

Tel:
+381 38 22 66 36
Email:
Adresa:
Rr. Bill Clinton nr#130
Vendi:
10000 Prishtinë, KOSOVË
Email: Newsleter \ Abonimi
Pranoni oferta speciale nga buletini jonë: udhëtime, fluturime, pushimeve etj:
Emaili juaj:
Fluturimi juaj në kohë reale:
Moti aktual në Prishtinë:
Paneli i rezervimeve për agjenta:
Username:
Password:
*Ofertat janë të limituara!

Pashkėt nė Sofje - 3 ditė 79 €

Dita e Parė, 15 Prill 2017: Nisja nga Tirana me autobuz nė drejtim tė Maqedonisė. Gjatė rrugės, pushime per kafe dhe Drekė. Mbrritja nė Shkup. Nisja nga Shkupi nė drejtim te Bullgarisė. Gjatė rrugės, pushime per kafe. Mbrritja nė Sofje. Sistemimi dhe Fjetje nė Hotel.

Dita e Dytė, 16 Prill 2017: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė Monumentet Kryesore te qytetit: Fillon nga Hotel Sheraton Balkan, Kisha St. Nedelia, Statuja St. Sofia, Kisha St. Petka Samardjiiska, Kisha Cifute Synagogue, Tregu Qendror, St. George Rotanda, Presidenca, Sheshi Battenberg, Galeria Kombėtare e Arteve, Teatri Kombėtar "Ivan Vazov", Kisha Ruse, Monument i Ushtarėve tė Panjohur, Akademia e Shkencave Bullgare, Parlamenti, Monumenti i Mbretit Clirimtar, Kisha St. Sofia, Katedralja Alexander Nevski dhe Crypt. Fjetje nė Hotel.

Dita e Tretė, 17 Prill 2017: Mėngjesi nė Hotel. Nisja pėr nė Tiranė. Gjatė rrugės pushime tė shkurtra pėr kafe dhe drekė. Mbrritja nė Tiranė.

Me Shume Detaje: Ēmimi:

Hotel Ibis Sofia 3* (Mėngjese dhe Darkė) - €79

Hotel Best Western Premier 4* (Mėngjese dhe Darkė) - €99

1. Udhėtimi vajtje - ardhje, Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
2. Akomodim nė hotel 2 netė qėndrimi.
3. Mėngjeset dhe Darkat pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
4. Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.

Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
1. Gjithshka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume.
SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour