Data sot:

Tel:
+381 38 22 66 36
Email:
Adresa:
Rr. Bill Clinton nr#130
Vendi:
10000 Prishtinë, KOSOVË
Email: Newsleter \ Abonimi
Pranoni oferta speciale nga buletini jonë: udhëtime, fluturime, pushimeve etj:
Emaili juaj:
Fluturimi juaj në kohë reale:
Moti aktual në Prishtinë:
Paneli i rezervimeve për agjenta:
Username:
Password:
*Ofertat janë të limituara!

ISTANBUL & CAPPADOCIA, pėr vetėm 299 €

Risi kėtė sezonė u sjellim permes kombinimit te qytetit mė te bukur tė Stambollit dhe pamjet e mrekullueshme qė din tė ofrojė vetėm Cappadocia...

1 Natė nė LADY DIANA STAMBOLL 4* (Sultanahmet) www.ladydianahotel.com

2 Netė QUEENS CAVE CAPPADOCIA 4*HB (Mėngjes dhe darkė) www.queenshotelcappadocia.com

Ēmimi pėrfshin:

Bileten e aeroplanit Prishtinė Stamboll
Transferin Aeroport Hotel
Akomodimin nė hotel Stamboll
Mėngjesin
TransferinHotel Aeroport
Biletėn e aeroplanit Stamboll Kayseri
Transferin Aeroport Hotel
Akomodimin nė hotel
Mėngjesin dhe darkėn nė Cappadocia
Transferin hotel aeroport
Bileten e aeroplanit Kayseri Stamboll Prishtinė
Taxat e aeroportit

Nisjet cdo tė Premte kthimi tė Hanėn, fluturimi i pare me datė: 03 Nėntor 2017

SHPËRNDAJE NË RRJETET SOCIALE: Share to Facebook Share to Twitter Share on Google+ More...
Airtour